המלצות מטופלים

רונן לוריא, ירושלים | בעיית כולסטרול גבוה

רונן לוריאחן שלום,

רציתי להודות לך על טיפול מסור, מקצועי מסביר ומפורט תוך ליווי נעים וחינני.

הגעתי אליך עם חששות, לאור קבלת תוצאות של בדיקת כולסטרול גבוהה מאד, הרפואה הקונבנציונאלית הציעה להתחיל לקחת כדורים להורדת הכולסטרול, אך אשתי לא הסכימה, היה לה תמוה שגבר כה צעיר בן 40 צריך להתחיל לקחת על בסיס קבוע כדורים מעין אלו, היא הציעה לפנות תחילה לרפואה האלטרנטיבית בכדי לבדוק באם ניתן לשפר את המצב. ואז… הגענו אליך… מטרת הטיפול שהצעת הייתה להוריד תחילה את הכולסטרול ולשפר את מצבי הגופני.

שלחת אותנו לקניות בעולם הטבעי… דברים שלפני כן לא חשבנו שיכנסו אלינו הביתה כלל, פטריות מיובשות, גריסי פנינה, שיבולת שועל, ועוד ועוד… זאת לצד תמיכה של כדורים טבעיים, אבל לא פסלנו את הנושא על הסף, ונתנו לטיפול ולך לאחר שכנוע, נימוק והסבר מצדך – את הצ'אנס הראוי.

לאורך כל הדרך הסברת את חשיבות הפעילות הגופנית לצד שינוי התזונה.

לא נאמר שהדרך הייתה פשוטה שכן להתרגל למאכלים ה"מוזרים" לא היה קל, אך בסופו של דבר השד לא היה כזה נורא והמטרה מקדשת את האמצעים. לאחר חודשיים ראיתי שיפור משמעותי בתוצאות הבדיקות, הכולסטרול ירד ב – 100 יחידות!!! וגם ירדתי במשקל כ – 6 קילו.

היום, שנה אחרי, בדיקות הדם מראות כי הכולסטרול שלי ירד פלאים, ואני שומר על התוצאות!

אני ממליץ בחום לכל פונה לנסות דרך זו ובמיוחד עם ליווי כמו שלך.

תודה מכל הלב, ששינית את מסלול חיי והראית לי כי בחיים למרות הקושי והפחד – תמיד יש חלופות…

בברכה,

רונן לוריא

————————————————————————————————-

סיגל מילר, ראשל"צ | בעיית אנמיה, תת פעילות בלוטת התריס, חולשה וכאבי גב תחתון

סיגל מילרשלום, שמי סיגל ואני סובלת מאנמיה כרונית עקב דימומי וסת חזקים כל חיי הבוגרים. לקחתי תוספי ברזל בעצת הרופא באופן קבוע, אך ללא הועיל. ערכי ההמוגלובין היו נמוכים תמיד , בין 9 – 10.5 , וערכי הברזל גם הוא בין 30 – 40. מחסני הפריטין היו ריקים. הרגשתי עייפות, כאבי גב תחתון וחולשה תמידיים.

נכנסתי להריון וצצה בעיה נוספת : תת פעילות של בלוטת התריס. לא הסכמתי לקחת תרופות קונבנציונליות מחשש שאהיה תלויה בהם כל חיי. לאחר שילדתי, פניתי לחן לטיפול טבעי בהמלצת חברה. הגעתי עם בדיקות דם מקיפות, חן ניתחה אותם ארוכות ובסופו של דבר הציעה לי טיפול קצת שונה – טיפול טבעי בצמחי מרפא ובתוספי תזונה שלא הכרתי. להעלאת הברזל השתמשתי בצמח הסירפד ואצה בשם כלורלה וכן פורמולת צמחים שחן הרכיבה.

לראשונה בחיי ההמוגלובין עלה ל – 13. החיוניות חזרה לי לגוף, קיבלתי המון אנרגיה ומצב הרוח השתפר, רמת הסטרס ירדה פלאים, בלוטת התריס התאזנה באמצעות הצמחים וגם טיפים ותוספות שקיבלתי לגבי צורת הבישול שלי בבית. היום אני מבינה שלרפואה הטבעית ולצמחי המרפא יש יכולת כבירה לרפא אותנו.

חן היא מטפלת מצויינת, הנחתה אותי על הצד המקצועי הטוב ביותר, לטפל בבעיה אחת ולתמיד, והתוצאות לא איחרו לבוא! לפיכך, אני מוקירה לה תודה ובכל בעיה נוספת שתצוץ, יש לי כתובת.

חן היקרה, תודה מכל הלב, סיגל מילר.

————————————————————————————————-

רותי ש, תל אביב | בעיה של שיעול טורדני וחולשה כללית

פניתי אל חן בעקבות שיעול טורדני, שנמשך מספר שבועות, והפריע לי באופן מהותי לעבודתי כמרצה ויועצת לחברות היי- טק.

חן ביצעה איבחון מעמיק , ורקחה לי פורמולת צמחי מרפא ייחודית לטיפול בבעיה. כעבור יום או יומיים בהם נטלתי את הפורמולה, חל שיפור דרמטי במצב השיעול, ויכולתי לחזור לתפקוד רגיל.

במהלך החורף חזרתי לקחת את הפורמולה בכל פעם שחשתי ששיעול חוזר מתקרב על מנת למנוע מראש התפתחות בעיה.

אני נעזרת בצמחי המרפא שחן רקחה לי, ואם יש בעיה אחרת, אני פונה אליה, והיא מצידה, מביאה לי פורמולת צמחים ונותנת לי טיפים תזונתיים כדי שהמחלה לא תופיע שוב.

הטיפול האישי, הרוגע והנכונות של חן, נתנו לי המון מודעות לגבי הבריאות שלי ואני ממליצה עליה בחום לכל חברותי. אין ספק שמערכת היחסים בינינו תישמר ואוכל ללמוד ממנה עוד ועוד ולהעזר בשירותיה.

————————————————————————————————-

קרן בת 9, איתי בן 4, רמת אביב | תזונה מתאימה לילדים, טיפול בשלשולים, בעיות ריכוז ומצב-רוח

hadash 079את חן פגשתי לראשונה כאשר איתי היה פעוט. איתי סבל משלשולים דחופים שאף עיכבו את הצמיחה שלו, ונבעו מעיכול לא טוב של מוצרי חלב.

חיפשתי פתרון של תזונה מאוזנת, בריאה ומגוונת, ללא תלות במוצרי חלב, וכך הגעתי אל חן.

חן הגיעה אלינו הביתה, ומתוך לימוד של הבית ובני המשפחה בנתה את התפריט האופטימאלי עבור כל אחד מבני הבית.

נדהמתי לגלות שלכל אחד יש את התזונה שנכונה לו באופן אישי: יש ילדים שנכון להם לאכול אורז, ויש ילדים שנכון להם לאכול מרק. יש ילדים שלגוף שלהם מתאים תפוח אדום, ואחרים שדווקא תפוח ירוק עושה להם טוב.

ועוד יותר מדהים היה לגלות שתופעות כמו מצב רוח, ריכוז, ומשמעת, שכלל לא שיערתי שקשורות לתזונה נפתרות כמו במטה קסם כאשר מקפידים לתת לכל ילד את התזונה שנכונה לו.

אני רוצה להודות לחן מקרב לב על השינוי המבורך שעשתה בביתנו. ממליצה בחום לכל משפחה שרוצה לעשות לעצמה טוב.

————————————————————————————————-

אורית ב, נתניה | חולשה כללית ולחצים בחזה אחרי לידה

בס"ד

לכל מאן דבעי

הריני ממליצה בחום על הטיפול היעיל שקיבלתי מחן. לאחר שילדתי את בני ב"ה, הרגשתי חלשה, עייפה למשך שעות ארוכות וכן סבלתי מלחצים בחזה. קבעתי תור, והגעתי לקליניקה, עם בני הפעוט. חן שאלה אותי שאלות, התבוננה בבדיקות הדם, והמליצה לי על פורמולת צמחי מרפא לחיזוק אחרי לידה. כעבור מס' ימים, הפורמולה הגיעה אליי הביתה במשלוח והתחלתי לקחת את צמחי המרפא.

תוך זמן קצר, התחזקתי, והרגשתי שיש לי כוחות מחודשים ב"ה. כך חזרתי לתפקד בבית ובעבודה בצורה טובה מאוד. הספקתי להכיר את חן כאדם שקול, העושה את עבודתה ביסודיות וביעילות. וכשהיו לי שאלות או תהיות, היא תמיד ענתה בסבלנות, תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים. היום, אני נעזרת בשירותיה גם לגבי שאר המשפחה. תודה!

 

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים