טיפול טבעי בחרדה, מתח, דיכאון, קשב וריכוז

חרדה, פחד, דאגת יתר, מתח, כעסים, דיכאון ורגשות אחרים הם תופעות שכל האנשים החיים במציאות העכשווית יחוו ברמה זו או אחרת במהלך חייהם.

תהליך בונה של מודעות עצמית מחזק את הנפש ואת ההבטים הרגשיים בחיינו. הפחתת כעסים ופחדים מצד אחד ויותר שמחה, ביטחון עצמי, רצון טוב והתחדשות עוזרים לנו למצוא איזון ולממש את הפוטנציאל שלנו.

טיפול טבעי בתופעות רגשיות הקשורות לנפש יכלול תהליך רגשי של הבנה, התמצאות ושיחרור מתסמינים אופייניים המלווים בעיות שמופיעות בציפור הנפש.

המפתח לשיחרור הנפש מתלאותיה, טמון פעמים רבות במודעות העצמית, בתהליך של חקירה פנימית ושינויים המתבקשים להעשות בחיי היום יום, אם זה באורחות החיים, בהגדרת סדרי העדיפויות, וכן במטרה אליה אנחנו שואפים להגיע.

אני מציעה, בנוסף לתהליך הרגשי, פתרונות טבעיים הכוללים שימוש בצמחי מרפא ותוספי תזונה המותאמים אישית לכל אדם, לשחרור הנפש מטראומות והפניית המבט אל העתיד.

במקרים רבים, אנשי מקצוע רבים ממהרים להפנות מטופלים לשימוש בכדורים פסיכיאטרים כמו: ציפרלקס, סימבלטה, ריטלין, פרוזק, תרופות שינה, וכדורי הרגעה, שאינם פותרים את המצב, אלא מכהים אותו, ומוסיפים שורה ארוכה של תופעות לוואי, שאינן רצויות.

אני משפרת את היכולות האישיות של מבוגרים, ילדים, וכל אלה שרוצים לעשות שינוי מטיב בחייהם, ועוזרת להם עם מכשולים כמו: ביטחון עצמי נמוך, כעסים לא פתורים, בעיות של מצבי רוח, בעיות למידה, קשב וריכוז והתנהגות וכן קשיים חברתיים.

באמצעות ניסיון קליני רב, ידע מקיף בריפוי טבעי הכולל שימוש בצמחי מרפא ותוספי תזונה, מחקר, בדיקות מעבדה וליווי ארוך שנים של ילדים ומבוגרים בתקופות שונות בחייהם, הבנתי, שניתן להקל או לפתור בעיות רגשיות בצורה שמביאה גם התפתחות אישית, ברמות הבסיסיות, והעמוקות ביותר.

ניתן להתייעץ איתי בכל בעיה, רפואית ושאינה רפואית אלא נפשית או פסיכוסומטית, כדי לקבל טיפול טבעי, המביא לסלילת דרך חדשה עם נוף בהיר ונעים יותר.

 

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים